Voorafgaand aan de cursus worden u de cursusbescheiden en eventuele wijzigingen in het programma overhandigd. Onderstaand programmaoverzicht is derhalve onder voorbehoud en qua tijdsplanning indicatief.
Prothetiek in de zijdelingse delen
Cursusdag 1 donderdag
 
08:45 Opening zaal
• Registratie en ontvangst met koffie
 
09:15 - 09:45 Inleiding en outline programma
Ronnie Goené
 
09:45 - 11:00 Algemene gezondheid en medicatie
Prof. dr. Gerry Raghoebar
 
11:00 pauze
 
11:30 - 12:15 Kenmerken implantaatsystemen
Ronnie Goené
 
12:15 - 13:00 De chirurgische procedure en osseointegratie
Prof. dr. Gerry Raghoebar
 
13:00 lunch
 
14:00-  15:30 Pre-implantologische chirurgie
Prof. dr. Bert Schulten
 
15:30 pauze
 
16:00 -  16:45 Direct plaatsen van implantaten na extractie
Ronnie Goené
 
16:45 - 18:15 Beeldvormende technieken en planning
Prof. dr. Gert Meijer
 
18:15 borrel
 
19:00 diner aan gereserveerde tafels
 
   
Cursusdag 2 vrijdag
 
09:00 - 09:45 Evidence based (implant) dentistry
Prof. dr. Marco Cune
 
09:45 - 10:30 Korte implantaten
Prof. dr. Henny Meijer
 
10:30 - 11:15 CADCAM in de prothetiek
Prof. dr. Daniel Wismeijer
 
11:15 pauze
 
11:45 - 12:30 Overkappingsprothetiek
Prof. dr. Henny Meijer
 
12:30 - 13:15 Titanium versus zirconium bij implantaten en abutments
Prof. dr. Marco Cune​
 
13:15 lunchbuffet aan gereserveerde tafels
 
14:00 - 15:00 Prothetiek in de zijdelingse delen
Prof. dr. Daniel Wismeijer
 
15:00 - 16:00 Prothetiek in de esthetische regio
Prof. dr. Henny Meijer
 
16:00 Evaluatie en afsluiting cursus
met aansluitende borrel
 
Social Media


Hotel van der Valk Exclusief
Winthontlaan 4-6
3526 KV  Utrecht

hotelvandervalkutrecht.nl
 
 
Dentsply Sirona Bright Benelux B.V. Anthogyr Straumann B.V. Thommen Medical B.V. Zimmer Biomet Implant Direct Benelux Euroteknika NL DentMerk Benelux B.V. Memodent B.V. BioComp Dental B.V. Dent-Med Materials B.V. Excent Tandtechniek MegaGen Benelux B.V. Nobel Biocare BioHorizons GmbH Camlog / Pro-Cam Implants B.V. Dyna Dental Engineering B.V. MIS Nederland